elenco Aziende - HOME PAGE -

NATYRA SERIES - RE - naître
< L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL BACK

Trajtimit - kujdes flokët - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL


NATYRA SERIES - RE - NAîTRE
për flokët jashtëzakonisht i ndjeshëm
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 140901 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
NATYRA SERIES - RE - naître
për flokët jashtëzakonisht i ndjeshëm
shampo

dhe maskë me proteina oriz të veçanta për të riparuar dhe të rigjallëruar flokët shumë të sensibilizuar.
Çfarë e bën atë të veçantë: oriz, një nga drithërat e parë që duhet njohur nga njerëzit. Proteinat e tij të çmuar janë elemente thelbësore të jetës sonë. Rajs Proteinat janë të pasura me vitaminë E dhe acideve yndyrore esenciale.
Paketa e :. shampo në shishe prej 250 ml, 200 ml kallaji maskë


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy