INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


Brooklyn Barber Shop - vlasy a tělo LÉČBA
Brooklyn Barber Shop - vlasy a tělo LÉČBA - ARTWORK - Barviva pro muze

Brooklyn Barber Shop - vlasy a tělo LÉČBA
ARTWORK - Barviva pro muze


Brooklyn Barber Shop - trattamento CORPO E CAPELLI

BY THE LOOK - definice stylu
HAIR & BODY SPORT

Čistí tělo a vlasy při respektování fyziologii pokožky a vlasů. Okamžitý pocit svěžesti šíří po celém těle, které uvolňuje napětí. Zanechává pokožku jemnou a tónovaný avlasy lesklé a hedvábné.

Revitalizace VLASY PACK
Maska po šamponu, vyrobený z rostlin komplexní multivitamin, dodává hebkost a lesk vlasů. Výtažky z Peppermint, Eucalyptus a koňský kaštan, zvýhodňující tonikum a stimulant pro vlasy a osvěžující účinky na kůži. Chladný pocit je okamžitá.

PLATINUM SHAMPOO
PLATINUM šampon krémový kondicionér opatření, aby lesk na vlasy šedé, bílé nebo světlé. Eliminuje nevzhledné žluté skvrny a obnovuje živé odstíny oceli a platiny. Akce pšeničné proteiny a
Limnanthes Alba pomáhá opravit a chrání vlasové vlákno, takže vlasy plné tělo, pružné a lesklé.

MATT WAX
Vosk náklonnost k Mattovi vytvořit jakýkoli vzhled, definované nebo rozcuchané. Díky bambucké máslo, jojobový olej a avokádo hydratuje, chrání, vyživuje a podmínky. Ideální dát své kontroly vlasy, konzistenci a elastické držení.

modelovací vosk vlasy
Ideální pro tvarování, leštění, vyhlazování a stanovit nejvhodnější moderní styl. Zkontrolujte, zda vaše vlasy kudrnaté nebo příliš velké. Přijde s šamponem.

KLIMATIZACE CREAM WET LOOK
Klimatizace krém na mokré lesk, který odolává dlouho. Obsahuje lanolin, který chrání, poskytuje pružnost a měkkost na vlasy. Ideální pro vytváření vzhledu zpracované.

SCULPT gel na vlasy
Superbrillante na extra silného hold gel, modelovat a zajistit dlouhodobý, i ty kreativní vzhled. To neobsahuje alkohol, není tuk. Udržuje správnou úroveň hydratace. S opalovacím krémem.

OIL NON OIL FLUID vlasy
Fluid leštění a měknutí účinek za mokra. Skvělé pro suché vlasy. To není mastný a chrání proti dehydrataci způsobené slunečním zářením.

X

privacy