INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


LINE JACK DEAN
LINE JACK DEAN - DENMAN - Barviva pro muze

LINE JACK DEAN
DENMAN - Barviva pro muze


zahuštění SHAMPOO - šampon rinfoltente
Jemný šampon, ideální pro jemné vlasy nebo křehký. Přidá tělo a hlasitosti rinfoltendo a posílení vlasů, s australským Eucalyptus extraktu, osvěžuje a povzbuzuje pokožku hlavy.

Šampon-kondicionér - klimatizace šampon
Jemný šampon pro časté používání, s Tea Tree extrakty a Macadamia, které přinášejí extrémní výživu. Osvěžující přípravek, který stimuluje a posiluje pokožku hlavy, takže vlasy krásně čisté, lehké a plné zdraví. Vhodné pro všechny typy vlasů.

/> BAY RUM BODY WASH -kolonie
Sprcha, energizující šampon s výraznou mužskou vůni kolínské. Tento vzácný sprchový gel vytváří bohatou pěnu, která jemně čistí vaše tělo, zatímco mentol poskytuje pleti dávku energie.

/> EAU DE PORTUGAL - Portugalsko voda
Klasické vlasové tonikum formulované z původní portugalské receptury. Obsahuje Lemon Oil, Macadamia a Bitter Orange, stejně jakoosvěžující citrusové aroma.

/> EAU DE Chinin - Chinin voda
Klasické vlasové tonikum formulované s cílem stimulovat a oživit korunu. Chinin je květinová vůně, která v sobě spojuje jasmínu, konvalinky a Macadamia s tóny citrusů a vanilky.

/> AMERICAN BAY RUM - americká kolonie
Autentické, aromatické vlasy a vlasovou pokožku tonikum odvozen od teplé, kořeněné infuze bobkový list a jetel listy s sladkého pomeranče a bazalkovým olejem.

box :. 250 ml lahve

Related

X

privacy