INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


CAPITAL FORCE STYLING
CAPITAL FORCE STYLING - KERASTASE - Barviva pro muze

CAPITAL FORCE STYLING
KERASTASE - Barviva pro muze


CAPITAL FORCE STYLING

linka Kérastase Homme je nyní posílena o dva nové stylingové produkty :
RUBBER GEL ULTRAFISSANTE zhušťování a zesilovač
Řada představuje jasnou a konkrétní odpověď na problémy způsobené častým používáním kapiláry běžných stylingových přípravků. S CAPITAL FORCE, na základě svého složení,agresivita pokožky hlavy aoslabení kapilární hmoty jsou nyní jenvzpomínka, modelové kadeřnictví produkty při respektování zdraví vlasů. Přípravek na bázi taurinu pomáhá v boji proti deformaci žárovky, součásti D - biotin a arginin zlepšují jeho kvalitu a pomáhají růst vlasových folikulů stimulující okysličení.

/> STYLING GEL ULTRA - zhušťování
Gel ultra- zhušťování Upevňovací modelu vlasy s lehkostí pro extra silné, ale pružné těsnění. Účes je definován a čisté. Vlasy jsou chráněny strukturovaný a posílený díky formulaci na základě taurinexpans.
Návod k použití způsob použití zahrnuje použití na vlhké nebo suché vlasy. Malé množství přípravku se nanáší na ruce a zahřát před pokračováním do struktury vlasů.
Kontejner : 200 ml tuba

/> RUBBER zesilovač
Gumy zesilovač provádí zvětšujících objem vlasů a zajišťuje pevné držení a flexibilní. Textura, snadné s ním pracovat, to dělávlasy čisté a definován a chrání zdraví vlasů.
Návod k použití způsob použití spočívá v použití gumy zesilovače na mokré nebo suché vlasy, účinně tvarovatúčes musí nejprve ohřát malé množství přípravku na ruce
.Balení: 150 ml jar

/> MODELOVÁNÍ PASTA hutnící efekt
Typ vlasů : jemné, že objem potřeba. Úroveň zalévací médium (3 z 6). Vliv přírodních a čisté. Zhušťování akci. Světlo na dotek.
Balení : 75 ml jar

Related

CAPITAL FORCE - KERASTASE
CAPITAL FORCE ANTI - lupy - KERASTASE
CAPITAL FORCE ANTI - FAT a zhuštění - KERASTASE

X

privacy