INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


NYCEMAN
NYCEMAN - NYCE - Barviva pro muze

NYCEMAN
NYCE - Barviva pro muze


NYCEMAN

řadu kosmetiky multifunkční zařízení, určené k muži, který má rád, aby se o sebe postarat. Linka NYCEMAN byl vytvořen pro péči o obličej a vlasy a skládá se z :

EASY gel na holení - 125 ml
Gel založený na holení termální vodou a Citrus Mix prochladné a chráněné. Jeho speciální složení zjemňuje vlasy, usnadňuje holení.

POWER FRESH CREAM - 75ml
Krém osvěžující, povzbuzující a hydratační pleťové bázi termální vody, Citrus Mix a arganového oleje. Ideální při použití po holení nebo kdykoliv chcete obličeje čerstvé, měkké a voňavé.

INFÚZNÍ THERMAL - 50 ml
Krém proti stárnutí se s termální vodou, Argan olej a kyselina hyaluronová aTetrapeptid schopen bojovat na jevy obličeje uvolnění svalů, chrání kožní buňky před stárnutím.

euforic sprchový gel - 250 ml
Jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, uvolňuje jeho vědomí, obálkování, energizující a osvěžující. Obsahuje EUPHORYL molekuly euforický akci, která stimuluje produkci dopaminu, molekuly štěstí.

POWER LOTION - 50 ml
Energizující tonikum na pokožku a vlasy, vyrobené z vřídelní vody. Kopexil patentovaný komplex, posiluje vlasy, zabraňuje předčasnému vypadávání a zvyšuje anagenní fázi.

Related

X

privacy