INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


LINE Homme - šampony
LINE Homme - šampony - SALERM - Barviva pro muze

LINE Homme - šampony
SALERM - Barviva pro muze


LINEA Homme - šampony

Salerm Cosmetics Homme jeřada pánské, navržený speciálně pro dnešní muže. Celá řada kosmetických produktů, které poskytují řešení s využitím nejnovějších poznatků kosmetiky na obličej a vlasy. Linka se skládá ze 3 základních výrobků.

STOP stres šampóny
Dvojí použití : šampon nebo sprchový gel. Má základní jemný čisticí prostředek a je určen pro pokožku a vlasy, aby účinně odstranit i nečistoty, které zůstaly z ostatních produktů. Kombinace účinných látek, které produkují cool a relaxační aroma. Platí pro všechny typy vlasů a kůže.
box :. 1000 ml lahvička, 250 ml tuba v jednotlivých baleních, 100 ml tuba

Controle pellicule
Shock léčba ve formě specifického šampon proti lupům + peeling. Jeho specifické aktivity pomáhají k odstranění problému s lupy.
způsob použití : Když začnete léčbu, používat každý den. Později v kombinaci s šamponem STOP stresu. Masírování několik minut s prsty, takžeexfoliační účinek odstraňuje lupy dodržovat.
Nechte několik minut, aby účinné látky mohou působit a opláchněte.

Controle GRAS
Šoková terapie ve formě specifického šamponu se specifickými aktivy, které pomáhají řídit tuk z pokožky hlavy a čistí vlasy.
způsob použití : mokré vlasy. Naneste první množství šamponu a mytí bez masáže. Důkladně opláchněte a opakujte proces, takže je čas expozice 3 až 5 minutách. Opláchněte teplou vodou, jako obvykle. Spojte se STOP stresu.
box : 250 ml tuba .

X

privacy